Gurbet Ece Zorba

Gurbet Ece Zorba Enine Boyuna isimli programı TRT 1 ekranlarında sunmaya devam etmektedir. Başarılı isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca eğitimi, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Gurbet Ece Zorba Kimdir?

Gurbet Ece Zorba sunucu, moderatör, haber spikeri. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Gazeteciliği Bölümü’nü de tamamlamıştır.

Sunucu ve moderatör olarak çalışma hayatının yanı sıra, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Gurbet Ece Zorba Nereli?

Gurbet Ece Zorba İstanbul doğumludur. Baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Annesi Nalan Kalay’dır. 3 kız kardeş olan güzel ismin babası hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.
gurbet ece zorba3

Gurbet Ece Zorba Boyu, Kaç Yaşında?

Gurbet Ece Zorba 39 yaşındadır. Doğum tarihi 9 Haziran 1983, doğum yeri İstanbul, burcu ise ikizler’dir.

2011 ve 2017 yılları arasında TRT bünyesinde spiker olarak çalışmıştır. 2018 yılı Haziran ayından bu yana çalışmalarına Ülke TV’de devam etmektedir. Ülke Tv ekranlarında yayınlanan Enine Boyuna isimli pogram için kamera karşısına geçmiştir. Nebi Miş, Burhanettin Duran ve Murat Yeşiltaş ile birlikte gündemi değerlendirdiği program büyük ilgi görmüştür.

Güzel ismin resmi instagram hesabı @gurbetece ‘dir. Resmi twitter hesabı ise @gurbet_kalay ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz