Güneş Zavrak

Güneş Zavrak Savaşçı Yeva karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Tiyatro kökenli oyuncu ilk kamera deneyimini ise reklam çalışmaları ile gerçekleştirmiştir. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? vb. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Güneş Zavrak Kimdir? Nereli?

1988 yılının Aralık ayında dünyaya gelen güzel oyuncu aslen Eskişehir doğumludur. Annesinin ismi Seher, babasının ismi ise Rüchan’dır. Denizcan Zavrak isminde bir erkek kardeşi vardır. Lise yıllarında ailesinin işi nedeni ile bulunduğu Ankara’da, Ankara Mobil Anadolu Lisesi’ni tamamlamıştır. Ardından Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Reklam çalışmaları ile ilk kamera karşısına geçen güzel oyuncu daha sonra sinema ve dizilerde rol almaya başlamıştır.

İlk dizi deneyimi ise rol aldığı Pis Yedili dizisinde canlandırdığı Diklopat Damla karakteri ile gerçekleşmiştir.

Güneş Zavrak Boyu, Kaç Yaşında?

Başarılı oyuncunun boyu 1.73 cm, kilosu 55, göz rengi yeşil, burcu ise oğlak. 2021 yılı itibariyle yaşı 32’dir. Uzun boyu ve güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Günümüz itibariyle Savaşçı isimli dizi de Yeva karakterini canlandırmaktadır.

Oynadığı diziler:

Kaybedenler Kulübü, Pis Yedili (Dilkopat – Damla), Ayrılsak da Beraberiz (Serpil), Elimi Bırakma (Mine), Gün On3 ve Savaşçı (Yelda).

Güneş Zavrak Hakkında Gerçekler:

Gelecekle ilgili büyük hayalleri ve cümleleri yoktur. Anı yaşayan başarılı oyuncu, hiç bir şeyi yarına bırakmama taraftarıdır.
Ekran severler ile ilk tanışması Pis Yedili isimli dizi ile gerçekleşmiştir.
Avrupa’nın bir çok yerini gezmiştir. Gezmeyi çok seven Güneş Zavrak, Asya’yı da gezip görmek istemekte, Taylan vb. gibi ülkeleri.
Doğada vakit geçirmekten ve doğa ile baş başa kalabildiği yerlerden büyük keyif almaktadır.
Osmosis isimli diziyi takip etmiş, Django adlı filmi izlemiştir, en son.
Çocukluk yılları İstanbul’un en güzel yerlerinde geçmiştir. Sarıyer’de Emirgan, Yeniköy ve Tarabya favori semtleridir. Anadolu Yakasında ise Kadıköy ve Bostancı sahil şeridir.
Kiminle aynı filmde rol almak istersin sorusuna ise Kadir İnanır cevabını vermiştir.

Resmi instagram hesabı @guneszavrak ‘ın günümüz itibariyle takipçi sayısı 45,2bin civarındadır, sayı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz