KimNereli.net

Güncel Öztürk

Güncel Öztürk Kimdir?

Güncel Öztürk
Gerçek adı: Güncel Öztürk
Doğum Tarihi: 1979 (41 yaşında)
Eğitim Durumu: Doktor
Medeni Hali: Evli
Meslek: Doktor Heykeltraş Ressam Yazar
Mezuniyet: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Doğum yeri: İstanbul

Güncel Öztürk Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Op. Dr. Güncel Öztürk hakkında pek çok soru merak konusudur. Kısaca kaç yaşında? doğum yeri, doğum tarihi, eğitim hayatı, çalışmaları ve biyografi bilgileri.

1979 yılında sanatçı bir babanın oğlu olarak İstanbul’da dünyaya gelen Güncel Öztürk, babasının heykeltraş olması nedeni ile sanat ile iç içe yetişmiştir. Geçmişten günümüze ise çok sayıda heykel ve resim çalışmasının da altına imzasını atmıştır.

Güncel Öztürk eğitim hayatı;

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 2003 yılında mezun olmuş ve Tıp Doktoru olarak hizmet vermeye başlamıştır. Aynı sene içerisinde Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) tercihini plastik sanatlara yakın olan plastik cerrahi bölümünden yana kullanmıştır. Sınavda dereceye girmiş ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünü kazanmıştır.

Uzmanlık için sürdürdüğü eğitim döneminin bir bölümünü 2006 senesinde Yale University, New Haven Hospital Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Connecticut – ABD’de John A. Persing, MD, FACS baş denetimi altında burun ve yüz estetiği üzerine eğitim almıştır.

2007 senesinde University of Miami, Jackson Memorial Hospital Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Florida- Amerika’da burun ve meme estetiği eğitimi alan Op. Dr. Güncel Öztürk 6 sene süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası ihtisasını tamamlamış ve Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Avrupa Plastik Cerrahi Denklik

(European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery; EBOPRAS)

Step I, Brüksel – BELÇİKA, 2010
Step II, Marseille – FRANSA, 2011

Vatani görevini Malatya Askeri Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerahisi’nde tamamlayan Op. Dr. Öztürk ilk zorunlu hizmet görevini ise Sivas Numune Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nde yapmıştır. Ardından Acıbadem Fulya Hastanesi, Acıbadem Maslak Hastanesi, Acıbadem Levent Tıp Merkezi ve Acıbadem Etiler Tıp Merkezi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak görevini sürdürmüştür.

Tüm bunların yanı sıra Neva Clinic, Neva Art Gallery (Sanat Galerisi) ve Hairneva (Profesyonel Saç Ekimi) kurucusu, Burun Sanatı & Meme Sanatı kitaplarının da yazarıdır.

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir, günümüzde İstanbul Nişantaşı’nda yer alan özel muayenehanesi’nde hizmet vermektedir.

Burun Estetiği, Göğüş büyütme küçültme, göğüs estetiği, botoks, dudak dolgusu, çene dolgusu, boyun ve yüz germe, saç ekimi ve bacak estetiği gibi daha bir çok alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

Adres ve iletişim bilgileri;

Nişantaşı, Abdi İpekçi Cad. No: 24 Gülen 2 Apt. Kat : 1 D : 4 – İstanbul 34367 (Prada Yanı, Vakko Karşısı)

Tel: 0 532 177 87 89 – 0 212 909 38 49

Çalışmaları hizmetleri ve hakkında merak edilen daha detaylı bilgilere ulaşmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.guncelozturk.com

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Güncel Öztürk
Gerçek adı: Güncel Öztürk
Doğum Tarihi: 1979 (41 yaşında)
Eğitim Durumu: Doktor
Medeni Hali: Evli
Meslek: Doktor Heykeltraş Ressam Yazar
Mezuniyet: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

472.388 kez okundu

2.

Beren Saat

414.518 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

410.879 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

355.281 kez okundu

5.

Tarık Akan

306.038 kez okundu

6.

Tarkan

251.346 kez okundu

7.

Volkan Demirel

235.596 kez okundu

8.

Emre Mor

210.910 kez okundu

9.

Ersay Üner

207.207 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

206.186 kez okundu