Gülşah Lange

Gülşah Lange Atv ekranlarında yayınlanan Mutfak Sohbetleri isimli program ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Gülşah Lange Kimdir?

Gülşah Lange MAG Film Yapım Prodüksiyon Yapımcısı, Atv Avrupa şirketinde Yapımcı ve Sunucu’dur. 2008 yılında Almanya’da kurduğu prodüksiyon firması ile televizyon kanallarına programlar çeken güzel isim, Almanya Darmstadt kentindeki çöp yakım tesislerinden elektrik elde edilmesinin bütün detaylarını TRT için çekmiştir.

Başarılı sunucu Almanya’da büyümüş ve eğitim hayatını da Almanya’da tamamlamıştır. Evlimi? bekarmı? sorusunun cevabına ulaşamadığımız güzel sunucunun Elif Mia isminde bir kızı vardır.

İnstagram hesabından kızının resmini paylaşmış ve şu notu düşmüştür. “Mia’ya ya hamileydim Trt’e belgesel çekiyordum. Dünyaya geldi 6 aylıktı Star’a program çekiyordum. 2 yaşındaydı Atv için yayın çekmeye başladım. Aslında bizimle beraber o da zorlandı yoruldu eğlendi ve büyüyor. Allah emeklerimizin karşılığını almayı hep nasip etsin. Tatil en çok onun hakkı ? not: sosyal medyada çocuklarımızın yüzünü kapatarak paylaşalım..” Kızı 19 Mart 2014 tarihinde dünyaya gelmiş ve 9 yaşındadır.

Resmi instagram hesabı @gulsahlange ‘dir. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 65,5bin civarındadır.

Maalesef baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz