Gülfem Zengin

Gülfem Zengin sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Ayrıca Türkiye’de yaşanan deprem felaketi sonrasında Fransa’dan tırla getirdiği yardım ile dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gülfem Zengin Kimdir?

Gülfem Zengin tır şoförü olarak çalışmakta, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile tanınmakta Video İçeriği Üreticisidir. 19 yaşında tır şoförlüğüne başlamıştır. Yaşantısını Fransa’da sürdüren genç isim erkek mesleği olarak adlandırılan tır şoförlüğünü yaklaşık 5 senedir yapmaktadır.

Gülfem Zengin Nereli?

Gülfem Zengin Bartın’lıdır. Aslen Bartın’lı olan Zengin’in ailesi uzun yıllar önce Fransa’ya taşınmış gurbetçi bir ailedir. Karadeniz kızıdır.

Gülfem bir çok gazete ve dergiye röportaj vermiştir. Yaptığı mesleği hakkında bilgiler veren Zengin ayrıca, Bazı erkekler sollamama izin vermiyor diyerek yaptığı meslekte bazı sorunlar da yaşadığını dile getirmiştir.
gulfem zengin5
Bu zorlu meslekte Avrupa yollarında direksiyon sallayan genç isim, 2023 yılında 3400 km yol yaparak Fransa’dan Türkiye’ye deprem yardımı getirmiştir.

Tır şoförlüğü yapmanın çocukluk hayali olduğunu dile getirmiştir. İşini sevgi ve büyük bir tutkuyla yapmaktadır. Günde bazen 8 saat direksiyon başında olduğunu, yemeğini dahi tırda yapıp yediğini, güvenliği için tırda beyzbol sopası ve biber gazı taşıdığını dile getirmiştir.

Hayalinin ilerleyen süreçte şirket kurarak patron olmak olduğunu, tüm zorluklara rağmen çıktığı bu yoldan asla geri dönmeyeceğini ve bir gün mutlaka bir şirket kurarak emrinde pek çok tır şoförünü çalıştıracağını sözlerine aktarmıştır.

Evlenip çoluk çocuğu karışırsa çocuklarına da tavsiye edeceğini dile getiren Gülfem, her türlü müzik dinlediğini, özellikle türkü, halay, misket ve elektronik müzik dinlemekten keyif aldığını belirtmiştir. Bazen aracın içinde yüksek sesle şarkı söylediğini de paylaşmıştır.

Sosyal medyanın yakından tanıdığı Gülfem Zengin sık sık sosyal medya hesaplarından yol maceralarını ve anılarını paylaşmaktadır.

Gülfem Zengin Kaç Yaşında?

Gülfem Zengin 24 yaşındadır. Doğum tarihi 5 Aralık 1998, burcu ise yay’dır.

Hangi takımı tutuyor sorusunun cevabı, sıkı bir Galatasaray taraftarıdır.

Resmi instagram hesabı @gulfemzengin ‘dir. Youtube video kanalı ise @GulfemZengin ‘dir ve 82bin civarında abonesi bulunuyor. İnstagram takipçi sayısı ise 119 B.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz