KimNereli.net

Gülcan Karahancı

Gülcan Karahancı Kimdir?

Gülcan Karahancı Kamps
Gerçek adı: Gülcan Karahancı Kamps
Doğum Tarihi: 20/09/1982 (37 yaşında)
Eğitim Durumu: Lise
Medeni Hali: Evli (Sebastian Kamps ile)
Boy: 1.62
Burç: Başak
Meslek: Oyuncu Sunucu
Doğum yeri: Almanya Lübeck

Gülcan Karahancı Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Gülcan Karahancı kimdir? kaç yaşında? Almanya’da son yıllarda özellikle Alman okurları tarafından en seksi televizyon sunucusu seçilerek ismini duyurmuştur.

1982 yılının Eylül ayında dünyaya gelen Gülcan Karahancı, Almanya Lübeck doğumludur. 2003 yılından itibaren VİVA’da Vj’lik yapmaya başlamıştır. Özellikle Türkiye’de ise Mustafa Sandal‘ın aya benzer isimli şarkısında düet yapmış ve klibinde yer almıştır. Hemen ardından dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ünlü isim kısa sürede dizi oyunculuğu için teklifler almaya başlamıştır.

Henüz medya dünyasına girmeden önce garson, bebek bakıcılığı ve gazete dağıtıcılığı gibi bir çok işte çalışmıştır. Lise’den mezun olmuş, 2002 yılında İşletme Fakültesine kayıt yaptırmak istemiş ancak yer bulamamış, bunun üzerine arkadaşlarının da isteği üzerine aynı sene Casting Garage’a katılmıştır.


Almanya’da, Köln, Leipzig, Hannover ve Berlin civarında bulunan Viva Casting turuna katılmış ve 500 adayın arasından birinci olmuştur. 2003 yılının Ocak ayından itibaren, Viva’da Vj olarak canlı yayınlanan Interaktive ve Was geht ab Show’da sunuculuk yapmıştır. Programı kısa sürede büyük beğeni toplamıştır. Ayrıca Mustafa Sandal ile birlikte yer aldığı Seven albümü yurt dışında da yayınlanınca Almanya ve Türkiye dışında bir çok yabancı ülkede tanınmayı başarmıştır.

FHM dergisi tarafından düzenlenmiş olan, Sexiest Woman in the World anketinde, Almanya’da okurlar tarafından dünyanın en seksi 100 kadını arasından 60. sırada gösterilmiştir. Ayrıca, en güzel kadınların seçildiği 8 kategoride ise En Seksi televizyon Sunucusu kategorisinde açık ara 1. olmuştur. Yine doğup büyüdüğü ülke olan Almanya’da, bir Türk ailesinin eğlence bir yaşam tarzını, hayatını anlatan televizyon dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır.

Gülcan Karahancı evli mi? ne zaman evlendi?

2007 yılının Ağustos 7.de, Alman Pro-7 televizyon kanalında da canlı yayınlanan düğün ile Almanya’nın en zengin iş adamlarından Fırıncılar Kralı olarak tanınan Heiner Kamps’ın oğlu Sebastian Kamps ile evlenmiştir. Eşi Kamps ise Pro 7 kanalında düzenlenen En Sinir Bozucu Almanlar listesinde 1. olan isimdir.

Düğünü Masallara benzer bir şekilde gerçekleşmiştir. Almanya’nın Travemünde kentinde bulunan Columbia Casino Hotel’de yapılmıştır. Ancak bu görkemli düğün bir çok Alman televizyonu, gazetesi, dergisi ve magazin siteleri tarafından yapmacıklıkla suçlanmıştır. Bunun tamamen bir gösteriş olduğunu ileri sürmüşlerdir.

Gülcan Karahancı düğüne, 4000 beyaz gül ile süslenen salona, beyaz atlı bir araba ile gelmiş, eşi Sebastian ise Lamborghini marka otomobiliyle katılmıştır. Maalesef ünlü ismin baba tarafından Türkiye’de aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.


Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Gülcan Karahancı
Gerçek adı: Gülcan Karahancı Kamps
Doğum Tarihi: 20/09/1982 (37 yaşında)
Eğitim Durumu: Lise
Medeni Hali: Evli (Sebastian Kamps ile)
Boy: 1.62
Burç: Başak
Meslek: Oyuncu Sunucu
Doğum yeri: Almanya Lübeck
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

379.170 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

314.514 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.888 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.619 kez okundu

5.

Tarkan

221.932 kez okundu

6.

Volkan Demirel

219.293 kez okundu

7.

Emre Mor

193.249 kez okundu

8.

Ersay Üner

188.275 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

179.056 kez okundu

10.

İrem Derici

174.896 kez okundu