Gülay Sütçü

0

Gülay Sütçü Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gülay Sütçü Kimdir? Aslen Nereli?

1970 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı isim doğma büyüme İstanbul’ludur. Orhan Cemal Fersoy Lisesi mezunudur. Oyuncu kimliğinin yanı sıra dansçı ve pandomim sanatçısı olarak tanınmaktadır. Özellikle da son dönemlerde sosyal medya hesapları üzerinden de paylaştığı dansları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Yapmış olduğu roman dansı büyük beğeni toplamış ayrıca mimikleri takipçileri tarafından çok beğenilmektedir.

Geçmiş yıllarda Tolga Çevik‘in Tolgshow isimli programında da yer alan Gülay Sütçü, sonrasında sanatçı Suzan Kardeş’e sahnede dansı ile eşlik etmiştir. Dönem dönem ise farklı etkinliklerde dansçı olarak yer almıştır.

2021 yılında FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizide Nihal karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizide Nihal, Çolpan Cevher’in (Sumru Yavrucuk) özel sekreteri olarak rol almıştır.

Resmi instagram hesabını @gulaysutcu kullanıcı ismi ile kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz