Gül Gökçe Korkmaz

Gül Gökçe Korkmaz kaç yaşında? aslen nereli? kimdir? son yılların dikkat çeken isimlerinden olan başarılı isim hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı, kariyeri, biyografisi.

1987 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen Gül Gökçe Korkmaz’ın burcu Boğa’dır. Aslen İzmir’de doğmuş, anne tarafından Yunanistan, baba tarafından ise Çerkez asıllıdır. Yaşantısını günümüzde İstanbul’da sürdürmektedir.

Gül Gökçe Korkmaz eğitim ve iş hayatı;

Gül Gökçe Korkmaz Konya Selçuk Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Erberk Ajans’ta mankenlik eğitimi, Sadri Alışık Kültür Merkezi bünyesinde spikerlik ve sunuculuk eğitimleri almıştır. BJK TV ve Saran Holding’de staj yapmış, Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde de oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır.

Model olarak adım attığı medya dünyasında sunucu ve oyuncu olarak kariyerini sürdüren güzel isim bir dönem Dubai’de model olarak çalışmıştır. Ayrıca 2 uluslararası markanın da yüzü olmuştur.

Bir süre Tatlıses Tv’ ekranlarında Gül ile Gülümse isimli kendi programını hem hazırlamış hem de sunmuştur. Bir dönem çocuk tiyatrosu da yapan Gül Gökçe Korkmaz, bir çok ses getiren işin altına imzasını atmıştır. 2017 yılında Hiç Güleceğim Yoktu başlıklı bir Stand Up Show’unu hayata geçirmiştir. Kısa sürede yoğun ilgi görmüş büyük beğeni toplamıştır. Yine aynı sene Miss Freedom of The World yarışmasında ülkemizi temsil etmiş, Miss Türkiye olarak yarışmış, Bayan Medyatik Magazin yüzü seçilmiştir. Kalemi iyi olan güzel isim dönem dönem köşe yazarlığını da hobi olarak yapmaktadır. Bir dönem Acun Ilıcalı‘nın sunduğu Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılmıştır.

Son olarak 2018 yılının Kasım ayında Var ya da Yok isimli single çalışması ile müzik dünyasına adım atmıştır. Kendine has karakteristik sesi ile 2019 yılında adından sıkça söz ettirecek olan Gül Gökçe oyunculuktaki başarısını müziğe de yansıtmak istemektedir. Maalesef boyu, kilosu ve sevgilisi gibi özel ve merak edilen bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Araştırılıp en kısa sürede biyografisi güncellenecektir.

Rol aldığı diziler, sinema filmleri;

Alemin Kralı, Osmanlı Tokadı, Zengin Kız Fakir Oğlan ve Aşkın Bedeli isimli dizilerin yanı sıra Cin AYet, Metruk ve Eğreti Gelin Ladik adlı sinema filmlerinde rol almıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz