Gül Arslan

0

Gül Arslan hakkında merak edilen kaç yaşında? nereli? kimdir? hangi dizi ve sinema filmlerinde rol aldı? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

23 Ekim 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Gül Arslan Terazi burcudur.

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2008 yılında mezun olmuş ardından, CGA Performans Atölyesi’nde diksiyon ve tiyatro eğitimi almıştır. Engin Özer MKM Oyuncuları arasında yer almaktadır.

Rol aldığı diziler;

2011 – Sihirli Annem (Hümeyra), Arka Sokaklar (Nesrin ve Serpil Gülseli), Akasya Durağı (Buse ve Ceren), Kızım Nerede (Sevgili), Lale Devri (Şımarık Zengin Kızı), Başrolde Aşk (Ayça), 2012 – Yamak Ahmet (Latife), Acayip Hikayeler (Selma), Ağır Roman Yeni Dünya (Aşifte Nurgül), 2014 – Gölgedekiler (Reyhan), Sungurlar (Leyla)

Rol aldığı sinema filmleri ise;

2008 – Öldür Onu (Suzi), 2010 – Kırık Zeytin Dalı (Gül), 2011 – Paranormal İstanbul (Rojda), Yalnızlık (Şozi – Kısa film), Duvar (Hayat Kadını – Kısa film), 2012 – Ev Ödevi (Necla), Hazine (Filiz), 2013 – İki Kafadar Chinese Connection (Sevda), İstanbul Efsaneleri, 2015 – Demir Atlı Gringo (Kızılderili Kız), Üç Harfli Aşk (Kısa film) ve 2016 yılında Belalılar (Gül).

Başarılı oyuncu son dönemlerde ise yönetmen Buğra Kekik’in kendisine hakaret dolu bir mesaj attığı gerekçesi ile şikayetçi olması ile gündeme gelmiştir. Olayın ardından sosyal medyadan hakaret eden Kekik’e, İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde 3 aydan 2 seneye kadar hapis istemi ile dava açılmıştır. Gül Arslan ayrıca sanığın kendisine yaklaşmaması için koruma talep etmiştir. Ancak suçlamaları yönetmen Buğra Kekik kabul etmemiştir. 1 senedir Arslan’ı tanıdığını, kendisinin ekibinde yer aldığını bir bayan arkadaş ile kavga ettiği için ekipten ayırdığını belirtmiştir. Olayın ardından kendisine hakaret dolu mesajlar atıldığını ve mesajlara karşılık verdiğini belirtmiştir. Sinema camiasında beni kötülemek adına söylemlerde bulunmaktadır diye tam tersine kendisinin şikayetçi olduğunu dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz