Grivina

0

Grivina hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? kaç yaşında? boyu, kilosu, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2000 yılının Temmuz ayında Rusya’da dünyaya gelen Grivina’nın burcu Yengeaç’tir. Rusya’nın Abakan şehrinde doğmuştur. Genç yaşına rağmen son dönemlerde seslendirdiği şarkılar ile müzik severlerden tam not alan genç sanatçı Ja khochu isimli albüm de seslendirdiği Я хочу (I want) isimli şarkı ile listelerin en üst basamaklarına tırmanmayı başarmıştır. Grivina’nın boyu 1.65 cm’dir. Günümüzde müzik çalışmalarını SBA Production firması bünyesinde devam ettirmektedir.

Ja khochu albümünde seslendirdiği diğer şarkıları, Malo, Medlenno, I Love Deep House, Mal’chik Pary, Ne deti, Drugaja, Stoy i zaviduy, Chocolate Boom, Kaplijami ve Za toboy.

Ayrıca klibinde sesinin yanı sıra güzelliği ve cesur kıyafet seçimleri ile de dikkatleri üzerine çeken Grivina’nın ilerleyen dönemlerde pop dünyasında sağlam bir yer edinmesi kaçınılmaz görünmektedir. Rus yapımcı Denis Gaziev tarafından keşfedilen şarkıcının tam ismi ise Dasha Grivina’dır. Bekar’dır, ancak sevgilisi var mı? yok mu? sorularının cevaplarına henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz