Gözde Kırtaş

1993 doğumlu Gözde Kırtaş uzun süredir yaşantısını ailesi ile birlikte Denizli’de sürdürmektedir. Aslen Afyonkarahisar, Dinar İlçesi nüfusuna bağlıdır. Burcu Yay’dır. Gökhan isminde bir abisi vardır. Bir röportaj’da doğduğu yer dışında bir çok şehirde yaşadığını dile getirmiştir.

Denizli’de bir spor salonunda işe girmiş, her hafta düzenlenmekte olan bir dans gecesine katılmıştır. Ardından Dans Akademisinden teklif almış ardından, İstanbul da bir akademi de asistan olarak çalışmıştır.

Balıkesir Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda eğitim görmüş ancak o dönemde arkadaşlarının trafik kazası geçirmesi sonucu okulunu dondurmuştur.

Özellikle Youtube üzerinden Yansın Geceler isimli klip ile ismini duyurmayı başaran Gözde Kırtaş, klipte yer almasını ise Younow’da canlı yayın yaparken, klipte yer alması için teklifler geldiğini, ardından iddiaya girmiş 15 Bin beğeni olursa oynayacağını belirtmiş ve kısa sürede istenilen rakama ulaşarak klipte oynamak zorunda kalmıştır.

Heijan feat Muti tarafından seslendirilen şarkının klibi 2018 yılı itibariyle 174 Milyon civarında izlenmeye ulaşmıştır. Ancak bu kadar çok izleneceğini bilseydim oynamazdım diye açıklama yapan Gözde Kırtaş, klibin ardından ailesindende tepkiler almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz