Gözde Fidan

Gözde Fidan son dönemlerde rol aldığı sinema ve diziler ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Peki kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? hangi sinema ve dizilerde rol almıştır? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1991 yılının Haziran ayında dünyaya gelen güzel isim aslen İzmir doğumludur. Oyunculuk kariyeri öncesinde katıldığı güzellik yarışmaları ile adından söz ettiren Gözde Fidan, 2009 senesinde, Miss Model of Turkey yarışmasında ve Miss Peace International ise 3. olmuştur. Boyu 1.79 cm, burcu ise ikizler’dir. Bekar olduğu, bazı kaynaklarda nişanlısı olduğu gibi bilgiler mevcut olsa da teyit edilmiş kesin bir bilgi değildir.

1 sene sonra ise katılmış olduğu, Best Model of Turkey yarışmasında 4. cü olmuştur. O süreç içerisinde doğup büyüdüğü İzmir’de oyunculuk çalışmalarına da başlamış ve yerel bir kanalda 1 sezon Cennetin Sırları isimli dizide rol almıştır. Dizinin ardından İstanbul’a yerleşen güzel oyuncu, İstanbul’da oyunculuk üzerine kurslara, eğitimlere katılmıştır.

2019 senesinde Star Tv ekranlarında yayınlanan Güvercin isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş, dizide Nimet karakterini canlandırmıştır. Henüz herhangi bir projede başrol oynamamış olsa da yakın dönemde oyunculuğu ile adından sıkça söz ettirecek isimler arasında gösterilmektedir.


Oynadığı sinema ve diziler;

2019 – Güvercin Dizisi (Nimet)
2015 – Cinnia : Ifritin Diyeti (Mehadeş) Sinema Filmi
2014 – İçimdeki Ses (Sekreter) Sinema Filmi
2012 – Yalan Dünya TV Dizisi 2. Sezon (Bölüm Oyuncusu)
2011 – Cennetin Sırları (Selen)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz