Görkem Karaaslan

Görkem Karaaslan sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında yer almaktadır. Takipçileri ise hakkında genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabını arıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2002 yılının Ekim ayında Mersin’de dünyaya gelen Görkem Karaaslan’nın boyu 1.78, kilosu 70, burcu ise Terazi’dir. YouTuber ve sosyal medya fenomeni. YouTube ve sosyal medyaya ilk adımlarını eğlence videoları ile atmıştır.

Eğlence ve komedi içerikli videolar ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Görkem Karaaslan sadece Türkiye’den değil; Azerbaycan, Almanya, Amerika ve Fransa’da da oldukça tanınan biridir. Yeni başlayan birçok içerik üreticiye de ilham kaynağı olmaktadır. Genç yaşlarda olmasına rağmen; sosyal medyada 100 bin civarında takipçisi bulunmaktadır. Youtube kanalına Vlog videoları, kısa film ve tepki videoları gibi eğlenceli videolar hazırladığını, bunları yaparken çok eğlendiğini ve haftanın 4 günü yeni video yüklediğini dile getirmiştir.

5 Yorumlar

  1. görkem abi merhaba mesaja bakıyorsundur inşallah yaşınızda on sekiz benden üç yaş büyüksünüz biliyorsunuzdur ve ben on beş yaşımdayım instagramdan msj atarım belki size
    çok komik insansınız……..

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz