Görkem Demiral

0

Görkem Demiral 2021 yılında katıldığı Masterchef Türkiye yarışması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Görkem Demiral Kimdir? Aslen Nereli?

1998 yılında dünyaya gelen Demiral yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Uzun yıllardır aşçılık yapan başarılı isim aslen İzmir’lidir. Geçmişten günümüze bir çok cafe, restaurant ve otellerde çalışmış ve deneyim sahibi olmuştur. Anne tarafından ise aslen Fas asıllı olan Demiral’ın ablasıda ekran severlerin yakından tanıdığı bir isimdir. Ablası Esra Demiral geçmiş dönemde Temizlik Benim İşim ve Kuaförüm Sensin gibi yarışma programlarına katılmıştır. Ayrıca kendisinden küçük bir de kız kardeşi vardır.

2021 yılında jüri üyeliğini Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef‘in üstlendiği Masterchef yarışmasına 9. yarışmacı olarak dahil olmuştur.

Görkem Demiral Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.78 cm, kilosu 73, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 23. Resmi instagram hesabını @gorkemdemirall olarak kullanmaktadır. Yarışmanın ardından takipçi sayısı hızla yükselmeye devam etmektedir.

Yarışmanın iddialı isimlerinden birisi olan Demiral’ın yemek dünyası dışında vakit ayırdığı en büyük aktivite spordur. Görkem Demiral yüzme, boks, pilates ve fitness sporları ile ilgilenmektedir. Düzgün ve fit vücudunu yapmış olduğu spora borçlu olduğunu belirtebiliriz.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @gorkemdemirall
Twitter Hesabı: @gorkemdemirall

Twitter açıklaması, Öğrettikçe ögrenirsin verdikçe alırsın.
İnstagram açıklaması, Güzel bir yemek tanrıya yakın olmaktır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz