Göksu Öngören Özgür

0

Göksu Öngören Özgür CNNTürk ekranlarında Akıl Çemberi adlı program ile sunuculuk kariyerini sürdürmektedir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Hakkında tüm detaylar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Göksu Öngören Özgür Kimdir?

Göksu Öngören Özgür sunucu, gazeteci, yazar, muhabir, moderatör, haber spikeri. CNN Türk ekranlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Göksu Öngören Özgür Nereli?

Göksu Öngören Özgür Diyarbakır doğumludur. Ailenin ikinci çocuğu, asker bir ailenin evladıdır. İlkokul ve Lise tahsilini Ankara’da tamamlamıştır. Babasının tayini nedeni ile görev yaptığı için Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir.

İstanbul Beykent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü’nde iken, İstanbul TRT Haber Merkezi bünyesinde muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. 3 yıl muhabir olarak çalışmalarını sürdürmüş ve ekranlarda yer almaya başlamıştır. 1 sene Lisans tezini tamamlamak için ara vermiş, tezini “Siyasal İletişim ve Propaganda” konusu üzerine tamamlamıştır. Mezuniyetin ardından, çeşitli yerel ve ulusal kanallarda haber merkezinde görev yapmıştır. Her zaman haber bültenini, editörlüğünü ve sunumunu kendisi üstlenmiştir.

Göksu Öngören Özgür Boyu, Kaç Yaşında?

Göksu Öngören Özgür 35 yaşında ve 1.69 boyundadır. Doğum tarihi 3 Eylül 1987, burcu ise başak’dır.
Goksu ongoren ozgur5
5 sene, TVEM kanalında “Ana Haber Bülteni”ni sunmuş ve haber müdürlüğünü üstlenmiştir. Başarılı sunucu, haber bültenleri ile birlikte, çeşitli programlar da hazırlayıp sunmuştur.

Dünya Gündemi adlı program’da, farklı ülkelerdeki siyasi, ekonomik ve yaşam haberlerini ekrana taşımıştır. Temsilciler ile yapmış olduğu canlı bağlantılar ile aktif bir program hazırlamıştır. Daha sonra, yine kendi hazırlayıp sunmuş olduğu, ‘Her Şeyin Başı Sağlık’ programı ile alanında uzman doktorlarla insan sağlığına katkı sağlamak açısından önemli bir projenin altına imzasını atmıştır.

Türkiye ve dünya tarihine yakından tanıklık eden Göksu Öngören, birçok önemli yayında hem editör hem de moderatör olarak görev yapmıştır. Son dönemlerde CNN Türk ekranlarında sunduğu programda Hande Fırat‘ında konuk ettiği Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın, Abdülkadir Selvi ve Hakan Bayrakçı gibi isimleri konuk etmiştir.

CNNTürk ‘de belirtildiği üzere, hayvanları çok sevmekte ve evinde de evcil hayvanları bulunmaktadır. Doğa ile iç içe olan mekanları tercih etmektedir. Sokak hayvanlarını da unutmayan başarılı isim, sık sık barınakları da ziyaret etmektedir. Resmi instagram hesabı @goksuongorenozgur Resmi twitter hesabı ise @ongorengoksu ‘dur.

Göksu Öngören Özgür Evlimi? Eşi Kim?

Göksu Öngören Özgür Cenk Özgür ile evlidir ve bu evliliğinden bir kızı vardır.
Goksu ongoren ozgur ve esi cenk ozgur

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz