Gökhan Tevek

0

Gökhan Tevek sosyal medya dünyasının sevilen isimleri arasında yer almaktadır. Peki kaç yaşında? doğum yeri, doğum tarihi, boyu, kilosu, kısaca hakkında merak edilenler, hayatı ve biyografisi.

1989 yılında Düzce’de dünyaya gelen Gökhan Tevek, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü Açıköğretim bölümünü tamamlamıştır. Ayrıca Adana Çukurova Üniversitesi Bilgisayar ve Teknoloji Yüksekokulu mezunudur.

Çocuk sesi kullanarak anlattığı fıkralar ve komik hikayeler ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Gökhan Tevek Sosyal medyaya nasıl giriş yaptı;

Çok yakın iki arkadaşının sürekli kendisine gelip Gökhan bizi çekermisin? aklımıza bir fikir geldi demelerinden sıkılmış. En sonunda bende çekeceğim diyerek Vine’in bittiği dönemlerde sosyal medyaya giriş yapmış, ardından İnstagram’a geçerek hergün stabil olarak videolar çekmiş ve yüklemiştir. Bir karakter oluşturmuş ve Türk Efsanesi adı altında hikayeler anlatmaya başlamıştır. Ardından Ejderya hikayesi ile bir anda patladı gitti diyebiliriz. İlerleyen dönemde tiyatro ile ilgili eğitim almak ve oyuncu olmak istediğini belirtmiştir.

Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdüren ünlü isim genellik insanlar tarafından Ejderya kelimesi ile hatırlanmaktadır.


İlginizi Çekebilir :   Edip Yüksel

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz