Gökhan Özdemir

Gökhan Özdemir katıldığı Survivor Panorama programında hem sunucu, hem de yorumcu olarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken ünlü ismin boyu ise 1.94 cm’dir. Maalesef henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Gökhan Özdemir futbol kariyeri;

Günümüz itibariyle Acun Medya bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitim hayatına doğup büyüdüğü İstanbul’da başlamış, ilerleyen süreçte ve her dönem spor ile iç içe olmuştur. Türkiye Futbol Milli Futsal Takımı oyuncusu olarak ta uzun süre Milli formayı giymiştir. Ülkemizi salon futbolu karşılaşmalarında başarı ile temsil etmiştir. Ünlü isim Acun Ilıcalı‘nın ise en yakın isimlerinden birisi olduğu bilinmektedir. Ayrıca Ilıcalı’nın asistanı olarak ta çalışmalarını sürdürdüğü belirtilmektedir.

Uzun süredir televizyon ekranlarında yayınlanmakta olan Survivor yarışmasının geçmişten günümüze tüm yarışmalarına bilgisi ile hakim bir isimdir. Özellikle son dönemde Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama programında Survivor 2020 yarışması ile ilgili yorumları ve açıklamaları ile dikkat çekmiştir. Tarafsız yorumları ve yarışma hakkında tespitleri ile taraflı tarafsız her kesimden takdir almıştır. Programda Hakan Hatipoğlu, Bora Edin, Damla Can, Melisa Emirbayer ve İhsan Tarkan gibi isimlerle birlikte yer almaktadır.

Survivor Cast sorumlusu olarakta görev aldığı belirtilen ünlü isim resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 117bin civarındadır.

Daha önce, 10 Eylül 2007 tarihinde Show TV ekranlarında yayınlanan Var mısın Yok musun isimli yarışma programında da yer almıştır. Bekar olan Özdemir 2010 yılında Survivor eski şampiyonlarından olan Merve Oflaz ile sevgili oldukları yönünde haberler ile de magazin gündeminde yer almıştı.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz