Gökhan Elcin

Gökhan Elcin hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? Nereli? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gökhan Elcin Kimdir? Nereli?

Sürekli değişen koşullara uyum yeteneğine sahip, yüksek düzeyde duygusal zekaya sahip, değişim odaklı, ekip ruhuna ve işbirliğine değer veren basarılı iş adamı Gökhan Elcin 2001 yılında basladığı profesyonel hayatına Farmasi Enternasyonel Şirketinde İş Geliştirme Yöneticisi olarak 6 yıldan fazla süre devam etmiştir.

1982 İzmir doğumlu iş adamı bu deneyimin akabinde HuncaLife Kozmetik şirketinde Genel Müdür pozisyonunda başarılı çalışmalar yapmıştır ve profesyonel hayattan kişisel iş hayatına geçiş yapmıştır.

2017 yılında Avrupa’nın incisi Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de, online şikayet platformu Panaszok.com’u kurmus, başarıyla devamını sağlamıstır. Bu arada kendini işine adamış ve üst düzey stratejik, proje başlangıç ve seri girişimcilik tecrübesine istinaden yine Budapeşte’den tüm Macaristan’a hizmet sunan online market teslimat uygulaması Eatvo ile Avrupa startup dünyasında yerini almıştır.

Şu an kendi şirketi Bu Teknoloji ile Macaristan – Türkiye arasında mobil uygulamalar, dijital pazarlama servisleri ve yazılım teknolojileri alanında iş yönetimi yapmaktadır. Bir kurumsal e-ticaret yazılım platformu ve dijital büyüme yönetimi hizmetleri sağlayıcısı olarak Bu Teknoloji, kurumsal şirketlere sürdürülebilir büyüme ile birleşik ve ölçeklenebilir bir dijital ticaret varlığı sunmakta ve onları ticaretin geleceğine yönlendirmektedir.

Organizasyonel hedefler doğrultusunda stratejik iletişim ve yönetim ilişkileri planlarını formüle etme ve uygulama konusunda ustadır, 15 yıllık bir iş geçmişine sahiptir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Derin anlayışa veya stratejik iletişime, liderlik iletişimine sahiptir; ihtiyaçları değerlendirerek, pazara seçenekler ve iyi hazırlanmış çözümler üretir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz