Gökçe Güneş Doğrusöz

Gökçe Güneş Doğrusöz Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Genç oyuncu hakkında ekran severler tarafından merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gökçe Güneş Doğrusöz Kimdir?

Gökçe Güneş tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olmuştur. Ayrıca Gökçe Güneş, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır.

Gökçe Güneş Oynadığı Diziler:

Gökçe Güneş 2022 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Genç oyuncu daha önce Elli Kelimelik Mektuplar, Zuhal ve Aynalar isimli kısa filmde rol almıştır.

En son rol aldığı Duy Beni isimli dizi de Rabia Soytürk ve Caner Topçu başrolleri üstlenmişlerdir. Ayrıca dizi de Berk Hakman, Murat Daltaban ve Durul Bazan ile birlikte, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız gibi isimler de rol almıştır.

Ayrıca Sarmaşık Zamanı isimli dizide de rol almıştır.
gokce gunes dogrusoz 1 jpg
Sinema Deneyimi:

Elli Kelimelik Mektuplar (2020)
Zuhal (2019
Aynalar Kısa Film (2016)

Kişisel Özellikleri:

İyi derece de İngilizce ve vokal.

Gökçe Güneş Doğrusöz Kaç Yaşında?

Gökçe Güneş 19 yaşındadır.

Gökçe Güneş Doğrusöz Boyu

Gökçe Güneş 1.72 boyundadır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @gokcegunesdogrusoz ‘dur. Maalesef güzel ismin henüz aslen nereli olduğu ve doğum yeri bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Sevgilisi varmı? varsa sorusunun cevabı da net olarak bilinmemekle birlikte, hem sosyal medya, hem de magazin gündemine yansıyan bir birlikteliği bulunmamaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz