Gökçe Güneş Doğrusöz

0

Gökçe Güneş Doğrusöz Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Genç oyuncu hakkında ekran severler tarafından merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gökçe Güneş Doğrusöz Kimdir?

Tiyatro kökenli oyuncu Gökçe Güneş Doğrusöz 2004 yılında dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olmuştur. Ayrıca Gökçe Güneş, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır.

Gökçe Güneş Oynadığı Diziler:

2022 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Genç oyuncu daha önce Elli Kelimelik Mektuplar, Zuhal ve Aynalar isimli kısa filmde rol almıştır.

En son rol aldığı Duy Beni isimli dizi de Rabia Soytürk ve Caner Topçu başrolleri üstlenmişlerdir. Ayrıca dizi de Berk Hakman, Murat Daltaban ve Durul Bazan ile birlikte, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız gibi isimler de rol almıştır.

Sinema Deneyimi:

Elli Kelimelik Mektuplar (2020)
Zuhal (2019
Aynalar Kısa Film (2016)

Kişisel Özellikleri:

İyi derece de İngilizce ve vokal.

Gökçe Güneş Doğrusöz Boyu, Kaç Yaşında?

Doğum tarihi 2004 olan genç oyuncu Gökçe Güneş Doğrusöz 18 yaşında ve 1.72 cm boyundadır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @gokcegunesdogrusoz ‘dur. Ancak çok fazla paylaşımda bulunduğu söylenemez. Maalesef güzel ismin henüz aslen nereli olduğu ve doğum yeri bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz