Gökçe Çiçek Kösedağı

Gökçe Çiçek Kösedağı gazetecilik hayatına Medyascope bünyesinde devam etmektedir. Kısaca hakkında merak edilenler, hayatı ve biyografi bilgileri.

Gökçe Çiçek Kösedağı Kimdir?

Gökçe Çiçek Kösedağı gazeteci, köşe yazarı, sunucu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Üniversite döneminde Uluslararası Gençlik Filmleri Festivali ve İşçi Filmleri Festivali’nde gönüllü olarak film sorumlusu, festival koordinatörü ve sunucu olarak yer almıştır. Aynı seneler de İstanbul’un Esenyurt, Ümraniye ve Okmeydanı yoksul ilçe, semt ve mahallelerinde çocuklara gönüllü olarak dersler vermiş ve çocuk şenlikleri düzenlemiştir.

Yine üniversite döneminde, arkadaşları ile birlikte üniversite ve gençlerin gündemlerini, sorunlarını içeren “Üniversiteli” gazetesinde yazmıştır.

Gazetecilik mesleğine 2016 senesinde Cumhuriyet Gazetesi haber merkezinde staj yaparak başlamıştır. Günümüz itibariyle gazetecilik mesleğine Medyascope bünyesinde devam ediyor. Burak Tatari ile Güne Bakış programını sunmaktadır.
Gokce cicek Kosedagi1 jpg
2016 yılının Kasım ayında başlayan Güne Bakış Ana Haber bülteninde sunuculuk yapmıştır. Ayrıca Türkiyeli kadınların hikayelerini anlattığı “Bir Kadın” programını hazırlayıp sunmuştur.

2018’de Insideturkey.news ve transitions online (www.tol.org) platformu için yurtdışında “Uluslararası kitleler için haber yazımı” eğitimi almıştır. 2019’da Friedrich – Ebert Vakfı’nın düzenlediği Türkiye’den ve Almanya’dan gazetecileri buluşturup deneyim aktarmalarını sağlayan programına katılmıştır.

İç politika, kadınlar ve gençleri ilgilendiren konular özel ilgi alanlarını oluşturmaktadır.

Gökçe Çiçek Kösedağı Kaç Yaşında?

Gökçe Kösedağı 33 yaşındadır. Doğum tarihi 1990, doğum yeri ise İstanbul’dur.

Gökçe Çiçek Kösedağı Evlimi? Eşi Kim?

Gökçe Kösedağı evlidir. Eşi Avukat Ali Coşkun’dur. Eşi Ali Coşkun İstanbul Barosu’na bağlı olarak avukatlık mesleğini sürdürmektedir. Yaz isminde bir kızı vardır.

Resmi twitter hesabı @gokcekosedagi resmi instagram hesabı ise @gokcekosedagi ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz