Gökçe Aydın

0

Gökçe Aydın en son Masumlar Apartmanı isimli dizide Gamze karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gökçe Aydın Kimdir?

1996 doğumlu güzel oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İzmir Ege Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Yine aynı üniversitesi Tarım Bölümü ve Bahçe Bitkileri üzerine Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Yaratıcı Drama İzmir Playback Tiyatro Topluluğu bünyesinde eğitim alan güzel isim İtalyanca ve İngilizce dillerini bilmektedir.

Günümüzde oyunculuk çalışmalarını Ateş Menajerlik bünyesinde devam ettiren Gökçe Aydın, günümüze kadar bir çok dizi ve reklam çalışması için kamera karşısına geçmiştir. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise 2019 senesinde rol aldığı Canevim isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Yine aynı sene 4N1K dizisinde oynamış, ekran severler tarafından ise özellikle TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan Tutunamayanlar isimli dizi ile tanınmıştır. En son rol aldığı Masumlar Apartmanı isimli dizi de Farah Abdullah Zeynep, Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Gizem Katmer ve Tansel Öngel gibi isimler de rol almıştır.

Gökçe Aydın Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.66 cm, kilosu 50, göz rengi ise yeşil’dir. 2021 yılı itibariyle 25 yaşında olan başarılı oyuncu resmi instagram hesabını @gokceaydink kullanıcı ismi ile kullanmaktadır.

Oynadığı Diziler:

Masumlar Apartmanı (Gamze) 2020
Tutunamayanlar (Gizem) 2020
4N1K 2019
Canevim 2019

İlginizi Çekebilir :   Ebru Özbek

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz