KimNereli.net

Gökberk Demirci

Gökberk Demirci Kimdir?

Gökberk Demirci
Gerçek adı: Gökberk Demirci
Doğum Tarihi: 20/10/1989 (30 yaşında)
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.81
Kilo: 80
Burç: Terazi
Meslek: Oyuncu Tiyatrocu
Doğum yeri: İzmit Kocaeli

Gökberk Demirci Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Gökberk Demirci kimdir? aslen nereli? yaşı, boyu, oynadığı diziler ve özel hayatı ile ekran severler tarafından oldukça merak edilen bir isimdir. Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılının Ekim ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Gökberk Demirci Kocaeli, İzmit doğumludur. Terazi burcudur. Baba tarafından ise aslen Adana‘lıdır. Babasının mesleği nedeni ile İzmit’te doğmuş, daha sonra bir çok şehirde yaşamıştır. Kendisinden 6 yaş küçük Berkay isminde kardeşi henüz 18 yaşında iken motosiklet kazası sonucu yaşamını yitirmiştir. Kendiside Motosiklet tutkunudur, ancak kardeşinin ölümü ve ailenin tek çocuğu olması sebebi ile bu tutkusundan vazgeçmek zorunda kalmıştır.


Oyuncu kimliğinin yanı sıra geçmiş yıllarda uzun süre karma ring sporları yapmıştır. Eğitim dönemlerinde ise çocuk oyunlarında yer almıştır. Cengiz Küçükayvaz tiyatrosu ve A ktör-ist tede yer alan Gökberk Demirci ayrıca, ring sporları ile birlikte kılıç kullanma ve at binme becerisine sahiptir. Cross’la başladığı spor yaşantısını basketbol, Boks, Muay Thai gibi sporlar ile devam etmiştir.

Muay Thai’de Kick Boks 2009 Marmara Bölgesi 3. lüğü vardır. Kuzgun Akademi İlker Can Karagül ve Slovak Belicka’dan kılıç kullanma, savunma ve koreografi eğitimleri almıştır. Sözlerin Ötesi isimli belgeselin yanı sıra Rexona Survivor ve Letgo reklamlarının yüzü olmuştur.

Bir dönem İtalyan fotoğrafçı Eduardo Delille için model olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Boyu 1.81 cm, kilosu ise 80 ‘dir. Göz rengi Ela, saç rengi ise Kestane’dir.

Hayvanları çok seven başarılı oyuncu boş zamanlarında müzik dinlemeyi, hayvanlarla vakit geçirmeyi sevmektedir. Sesininde güzel olduğu belirtilen Gökberk Demirci her ne kadar sesi güzel olsa da kendi kendine söylemeyi ve söylemekten çok dinlemeyi tercih etmektedir. Bekar’dır, ancak günümüzde sevgilisi var mı sorusunun cevabına maalesef ulaşılamamıştır. Sosyal medya ve magazin dünyasından uzak kalmayı tercih etmektedir.

Türkiye dışında uluslararası More than just enemies projesinde rol almıştır. Sıkı bir Pink Floyd dinleyicisidir.

Gökberk Demirci oynadığı dizi ve sinema filmleri;

Arka Sokaklar, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Osmanlı’da Derin Devlet, Cinayet Gölge Takımı, Western, Demir Atlı Gringo, Hayatımın Aşkı, Yıldızlar da Kayar ve Malazgirt 1071.


Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Gökberk Demirci
Gerçek adı: Gökberk Demirci
Doğum Tarihi: 20/10/1989 (30 yaşında)
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.81
Kilo: 80
Burç: Terazi
Meslek: Oyuncu Tiyatrocu
Doğum yeri: İzmit Kocaeli
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

379.282 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

314.998 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.919 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.634 kez okundu

5.

Tarkan

221.992 kez okundu

6.

Volkan Demirel

219.328 kez okundu

7.

Emre Mor

193.285 kez okundu

8.

Ersay Üner

188.314 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

179.129 kez okundu

10.

İrem Derici

174.963 kez okundu