Gizem Avcı

0

Gizem Avcı katıldığı Survivor 2023 yarışması ile tanınmıştır. Güzel isim hakkında merak edilen ne iş yapıyor? nereli? kaç yaşında? vb. daha bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gizem Avcı Kimdir?

Gizem Avcı Avukat, Survivor yarışmacısı. 2021 yılında Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından İstanbul Barosuna kayıtlı olarak Avukatlık mesleğini yapmaya devam etmiştir. İyi düzeyde İngilizce bilen Avcı, günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Gizem Avcı Nereli?

Gizem Avcı Isparta’lıdır. Aslen Isparta’nın Senirkent İlçesi Gençali Köyü nüfusuna bağlıdır.

Gizem Avcı Boyu, Kaç Yaşında??

Gizem Avcı 28 yaşındadır. Doğum tarihi 1995. Ancak boyu ve kilosu gibi diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.
Gizem Avci1
Güzel ismin sevgilisi kim? evlimi? gibi sorular da merak konusudur. Tam ismi Ayşe Gizem Avcı Ayan olan başarılı ismin mutlu bir birlikteliği mevcuttur. Sevgilisinin ismi Okan Silah’tır, Okan Silah iç mimar olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

2023 Survivor yarışmacıları arasında yer alan Avcı, Gönüllüler takımına dahil olmuştur. Survivor Gönüllüler takımında ayrıca Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Walison Fonseca, Kardelen Kalender, Osman Can Ural, Tunga Sayan, Aleyna Elibol ve Aziz Ozan Dilber yer almıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @gizemavciayan ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz