Gigi Hadid

1995 yılında Amerika Kaliforniya Los Angeles’ta dünyaya gelen ünlü manken Gigi Hadid aslen Filistin’lidir. Babası Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı Muhammed Hadid’dir. Annesi ise Hollanda asıllı eski model Yolanda Foster’dir. Babası ile annesi 2000 senesinde boşanmış ve 2011 yılında annesi Kanadalı müzisyen David Foster ile evlenmiştir.

Gigi Hadid Malibu High School mezunudur. Üniversite’nin voleybol takımında yer almış kaptanlık yapmış ayrıca at biniciliği ile ilgilenmiştir.

Bella, Alana, Sara ve Anwar isimlerinde dört kardeşi vardır. Kardeşi Bella’da kendisi gibi model ve manken olarak podyumlarda yer almaktadır. İsrail’den sınır dışı edilen ve Amerika’ya göç etmiş bir ailenin kızı’dır.

Model ve oyuncu olarak kariyerini sürdüren Gigi Hadid Müslüman olduğunu ve bundan gurur duyduğunu belirtmiştir.

Bir dönem Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson ile birlikteliği olmuş ardından Joe Jonas ve son olarak Zayn Malik ile ismi anılmıştır.

Bugüne kadar Virgin Eyes, Real Housewives of Beverly Hills, Those Wrecked by Success filmlerinde rol almıştır. Ayrıca Pıllowtalk, How Deep Is Your Love, Bad Blood, Flower, Simple Things ve Surfboard müzik videolarında yer almıştır.

2015 yılında Los Angeles’ta yılın modeli seçilmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz