KimNereli.net

Gaga Bulut

Gaga Bulut Kimdir?

Bulut Altuğ
Gerçek adı: Bulut Altuğ
Doğum Tarihi: 20/07/1997 (22 yaşında)
Eğitim Durumu: İlkokul
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.85
Kilo: 75
Burç: Yengeç
Meslek: Fenomen Youtuber
Doğum yeri: Van

Gaga Bulut Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Gaga Bulut aslen nereli? kimdir? İlginç hayat hikayesi ve paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Gaga Bulut hakkında merak edilen tüm soruların cevapları.

20 Temmuz 1997 tarihinde dünyaya gelen Gaga Bulut Yengeç burcudur. Baba tarafından aslen Van’lıdır. Van’ın en büyük iki aşiretinden birisinin üyesi olduğunu belirten Gaga Bulut tam 12 kardeştir. Gerçek ismi Bulut Altuğdur. Bir süre Muğla Milas’ta abileri ile birlikte köfteci dükkanında çalışmıştır. Daha sonra henüz 12 yaşında iken evden kaçtığını dile getirmiştir. Kaçtıktan sonra pazarcılık vb. bir çok işte çalışarak hayatını kazanmaya çalışmıştır. Günümüzde anne ve babasını hayal meyal hatırlamaktadır.

Gaga Bulut ‘un hayranları tarafından sorulan sorulara bir videosunda verdiği samimi cevaplar.

Tamamen ünlü olmak için çekilen videolardır. Ne yapıyorsam bir gün tüm Türkiye’nin tanıdığı ünlü birisi olmak istiyorum. Diğer Youtuber ve sosyal medya fenomenlerine dikkat çekmek için laf atıyorum. Yoksa Enes Batur‘uda izliyorum, diğerlerinide beğenerek takip ediyorum. Tek amaç abone artırmak ve iyice tanınmak.

Gay misin? Eşcinselmisin? cinsiyetin ne? sorularının cevapları ise;

Hayır eşcinsel değilim. Erkeğim. Bugüne kadar hiç bir erkek arkadaşım olmadı ve cinsel ilişkiye de girmedim. Ancak sosyal medya da farklı olmadan ciddi abone ve takipçiye ulaşmak kolay olmadığı için böyle bir yola başvurdum.

Gerçek bir meslek düşüncesini ise geçmiş yıllarda okuyabilseydi sınıf öğretmeni olmak diye dile getirmiştir. İlkokul 6. sınıf terktir. Çocukluk yıllarından bu yana hep hayallerinde ünlü birisi olmak vardı.

Youtube üzerinden henüz ciddi paralar kazanmadığını sadece haftada 300 TL ile 500 TL gibi bir rakam kazandığını belirtmiştir.

Boyu 1.85 cm, kilosu ise 75’tir.

Günümüzde yaşantısını Aydın’da sürdüren Gaga Bulut, kurumsal bir pastanede halkla ilişkiler bölümünde çalıştığını zaman zaman tezgahtarlık yaptığını açıklamıştır.

Videosunda yeri geldiğinde kadın olup kadın haklarını savunduğunu, erkek olup erkekleri savunduğunu, kimi zaman ise hayvan olup hayvan haklarını savunduğunu dile getirmiştir.

Nasıl bu hale geldi?
Gaga Bulut geçmiş dönemde bir kız arkadaşının olduğunu daha sonra kız arkadaşının kendisini aldattığını belirtmiştir. Ciddi bir travma geçirmiş ardından kendisini yenilemek istemiştir. Önce kaşlarını aldığını ardından sakalların kötü durduğunu o nedenle sakallarına da lazer yaptırdığını söylemiştir. Bir gün hasta olmuş ve cilt kuruması yaşamış bu nedenle nemlendirici ve ruj kullanmaya başlamış, derken bu farklı halleri de hoşuna gitmeye başlamıştır. Ve bu şekilde kalmaya karar vermiştir.

Ailesini çok özlesede yalnızlığa alıştığını artık ailesi ile görüşmek istemediğini belirten Gaga Bulut bir videosunda ise aşiret’i tarafından saldırıya uğradığını sevenleri ile paylaşmıştır.

En sevdiği sanatçı kendisine büyük ilham verdiğini belirttiği Britney Spears’tir. Günümüz itibariyle Youtube abone sayısı 174 Bin civarındadır. İnstagram takipçi sayısı ise 172 Bin’dir.

Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Gaga Bulut
Gerçek adı: Bulut Altuğ
Doğum Tarihi: 20/07/1997 (22 yaşında)
Eğitim Durumu: İlkokul
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.85
Kilo: 75
Burç: Yengeç
Meslek: Fenomen Youtuber
Doğum yeri: Van
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

371.022 kez okundu

2.

Tarık Akan

289.218 kez okundu

3.

Yusuf Aktaş

243.175 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

224.037 kez okundu

5.

Tarkan

216.916 kez okundu

6.

Volkan Demirel

216.273 kez okundu

7.

Emre Mor

190.884 kez okundu

8.

Ersay Üner

186.368 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

174.955 kez okundu

10.

İrem Derici

170.439 kez okundu