Furkan Kapsız

Furkan Kapsız rol aldığı Yalnız Kalpler isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Furkan Kapsız Kimdir?

Furkan Kapsız oyuncu olarak başarılı kariyerini sürdürmektedir. Ayrıca bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden başarı ile mezun olan başarılı isim ayrıca bir çok kurumda oyunculuk eğitimleri de almıştır. Oyunculuk eğitimi aldığı yerler, Craft Oyunculuk Atölyesi Oyunculuk Eğitimi, Celal Eldeniz’den Kameraönü Oyunculuk Eğitimi ve Akademi 35.5’dan Oyunculuk eğitimi.

Oyunculuk özelliğinin yanı sıra hiphop, çağdaş dans, salsa, valse gibi danslarda yeteneği bulunuyor. Ayrıca senaryo da yazan ünlü isim, tenis, futbol, su topu, voleybol, yüzme ve kickboks sporları ile ilgilidir. Diğer bir yandan profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra iyi düzeyde de İngilizce bilmektedir.
furkan kapsiz5

Furkan Kapsız Boyu, Kaç Yaşında?

Furkan Kapsız 27 yaşındadır. Doğum tarihi 1996 olan yakışıklı ismin henüz boyu ve kilosu gibi diğer merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

2023 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yalnız Kalpler isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Sena Şahin, Taygun Sungar, Elmas Evşen Topçuoğlu, Serkan Melikoğlu, Elif Gülhan, Bengü Gürses ve Nusret Şenay gibi isimler de rol almıştır.

Başarılı oyuncunun resmi instagram hesabı ise @furkankapsiz ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz