Francisco Lachowski

Francisco Lachowski moda severler tarafından sıkı takibe alınan ünlü modeldir. Hakkında ise genellikle kaç yaşında? nereli? evli mi? doğum tarihi, boyu kilosu kaç, gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1991 yılında Brezilya Curitiba’da dünyaya gelen model Francisco Lachowski baba tarafından Portekiz, anne tarafından ise Alman asıllıdır. Boğa burcu, boyu ise 1.88 cm’dir.


2009 senesinde katıldığı bir modelli yarışmasını Sao Paulo’da yaşadığı dönemde kazanmış ve hemen akabinde Ford Models ile sözleşme imzalayarak modelliğe adım atmıştır.

Aynı sene Paris ve Milano’da Dior Homme, Gucci gibi dünyaca ünlü markalar için podyuma çıkmış, henüz 18 yaşında iken Brezilya’da en iyi 50 model listesinin birincisi olarak gösterilmiştir.

Francisco Lachowski evli mi? eşi kim?

Huge Dergisi’nin Japonya’daki fotoğraf çekimlerinde tanıştığı güzel model Jessiann Gravel Beland ile Pompano Beach, Florida, Amerika’da dünya evine girmiştir. Bu evliliğinden 25 Mart 2013 tarihinde Milo isminde bir erkek çocukları dünyaya geldi. Ayrıca Laslo isminde bir oğlu daha vardır.

Eşi ile Japonya’da Huge Dergisi için çekimlere gittiği dönemde tanışmıştır. Ardından Amerika Florida, Pompano Beach’te evlenmiştir.

Özellikle Türkiye’de ise 2013 yılında Televizyon ekranlarında yayınlanan Mavi Jeans reklam filmi ile tanınmıştır. Reklam’da dünyaca ünlü model Sara Sampaio ve ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte yer almıştır. 2014 yine Mavi reklam filminde Serenay Sarıkaya ile ünlü markanın reklam yüzü olmuştur. Dünyanın dört bir yanında bir çok ünlü markanın reklam yüzü olarak çalışmalarda bulunmuştur.

Yakışıklı isim resmi sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır. İnstagram hesabında takipçi sayısı 1,8 milyon, twitter 1.350, Youtube kanalında ise 52 bin civarında abonesi bulunmaktadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz