Fıratcan Üzüm

Fıratcan Üzüm hakkında merak edilen futbol kariyeri. Kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? kısaca kariyeri, futbol hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Haziran ayında dünyaya gelen Fıratcan Üzüm aslen Eskişehir’lidir. Futbol hayatına çok küçük yaşta iken Eskişehirspor takımı alt yapısında başlamış, uzun seneler Eskişehir takımının formasını giyerek hizmet etmiştir. En son 2019 sezonunda sözleşmesi sona eren başarılı futbolcu 50 Bin € imza bedeli karşılığında Trabzonspor takımına transfer olmuştur.

2019 yılında Eskişehir U19 takımından Eskişehirspor A takımına yükselmiş ardından Trabzon’a transferi gerçekleşmiştir. Boyu 1.78 cm’dir. Sahada hem sağ kanatta, hem de sol kanatta görev yapabilmekte gerektiğinde ise forvet bölgesinde etkili bir isim olarak sahada yer alabilmektedir. En son Eskişehirspor takımı 21 karşılaşma da forma giymiş ve 1 gol atmıştır.

Böyle bir camiya gelmekten mutluluk duyan genç futbolcu imza töreni sonrasında Trabzonspor takımının genç futbolculara olan ilgisi nedeniyle bu transfere çok sevindiğini dile getirmiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz