Fırat Günayer

Fırat Günayer Trtspor Haber Müdürü / Gazeteci. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Fırat Günayer Kimdir?

Fırat Günayer gazeteci, muhabir, TRT Spor Haber müdürü. TRT Spor ekranlarında Hünkar Mutlu ve Barış Yurduseven ile birlikte İleri Üçlü adlı spor programı için kamera karşısına geçmiştir.

Gazetecilik Bölümü üzerine Lisans eğitimini tamamlayan Günayer, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur.

Spor muhabiri ve futbol yorumcusu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. TRT Spor’da İstanbul ofisinin müdürlük görevini üstlenmektedir.
firat gunayer4

Fırat Günayer Nereli?

Fırat Günayer İstanbul doğumludur. Baba tarafından aslen Selanik Göçmeni’dir.

Fırat Günayer Kaç Yaşında?

Fırat Günayer 43 yaşındadır. Doğum tarihi 1980, doğum yeri İstanbul.

2004 senesinde, TRT’nin çeşitli yayınlarında siyaset, kültür-sanat ve magazin editörlüğü yapmıştır. 2006 senesinde Fenerbahçe TV’de muhabirlik yapan Günayer, sonrasında ise TRT Spor’da spor muhabirliği görevini üstlenmiş, Beşiktaş futbol takımını takip etmiş, en son 2018’de TRT Spor İstanbul Müdürü olmuştur.

Fırat Günayer Hangi Takımlı?

Fırat Günayer hangi takımı tutuyor sorusunun cevabı bir çok kaynakta belirtildiği üzere Beşiktaş taraftarıdır.

Resmi instagram hesabı @firatgunayer, resmi twitter hesabı ise @firatgunayer’dir. Ayrıca @rabonadigital isimli youtube video kanalında Maç analizleri, futbolcu hikayeleri, antrenmanlar, röportajlar, statlardan bağlantılar, kıyaslamalar ve özel maç sohbetleri paylaşımlarını sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz