Feyat Duman

Feyat Duman hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Oynadığı sinema ve diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1977 yılının Eylül ayında aslen Ağrı’da dünyaya gelen Feyat Duman ‘ın boyu 1.86 cm, kilosu 80, burcu ise Başak’tır. Geçmişten günümüze bir çok reklam, sinema ve dizi projelerinde yer almıştır.

Çocukluk döneminden itibaren oyunculuğa heves etmiş, birçok popüler dizi ve sinema filminde rol almış ve adını sıkça duyurmuştur. Oyunculuğa ilk adımını Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile atmıştır. Daha sonrasında Savaşçı, Mehmetçik, Söz gibi Türkiye’nin en popüler dizilerinde de rol almıştır.

Sinema filmleri ve reklam sektöründe de birçok projede yer almıştır. Oyunculuğun yanı sıra boş zamanında merak sonucu Apple’ın açığını da bulmuş, Apple’dan teşekkür maili almış, bu konuda bir çok haber sitesinde gündeme gelmiştir. CNN Türk, Haberler.com, Yeni Akit, Demirören Grubu, Gazetevatan ve Habertürk başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok önemli haber sitesinde uzun süre gündemde kalmıştır.

Feyat Duman Rol Aldığı Diziler;

Süper Baba
Kurtlar Vadisi Pusu
Savaşçı
Söz
Mehmetçik

Rol Aldığı Reklam Filmi;

Metro Market

Rol Aldığı Sinema Filmi;

Can Feda

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz