Fatih Çetintaş

0

Fatih Çetintaş tiyatro kökenli bir oyuncudur. Henüz hakkında çok fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Doğum yeri, doğum tarihi, boyu, kilosu, burcu gibi soruların cevaplarına ulaşıldığında sayfa tekrar güncellenecektir.

Salt Talent Management Oyunculuk ajansı bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Oyunculuk eğitimi almış, sinema ve dizi deneyimleri öncesinde bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Fatih Çetintaş Kesin Olmama ve Keşanlı Ali Destanı isimli tiyatro oyunlarında sahneye çıkmıştır.

2020 yılında ise Alevlerin Peşinde adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olduğu belirtilmiştir. Yakışıklı oyuncu bu dizide Komiser Taner karakterine hayat vermiştir. Dizinin yönetmenliğini Ahmet Katıksız, başrollerini ise Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz ve Cem Bender gibi isimler üstlenmiştir. Bu dizi Çetintaş’ın ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştireceği proje olmuştur. Ayrıca dizide bir polis olarak yer alacağı için bunun üzerine polislik ve silah kullanma gibi özel eğitimlerde almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz