Fatih Berk Şahin

0

Fatih Berk Şahin Netflix platformunda yayınlanan gençlik filmi Geçen Yaz ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. En son Atv ekranlarında yayınlanan Hakim isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Fatih Berk Şahin Kimdir? Nereli?

2004 yılında dünyaya gelen Fatih Berk Şahin son dönemde oyunculuk ile adından söz ettirmeyi başaran genç isimlerdendir. İstanbul doğumludur ancak henüz aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Netflix’in 90’lı Yıllarda Geçen Gençlik Filmi: “Geçen Yaz” da rol almıştır. Film de 16 yaşında olan Deniz karakterini üstlenmiştir.

Geçen Yaz adlı filmin dışında Seyyar isimli bir yapımda da rol alan Fatih Şahin 2021 senesinde ise Yalancı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Doruk Gürsoy karakterini canlandıracaktır. Geçen Yaz filminde sevgilisi Aslıyı ise Ece Çeşmioğlu canlandırmıştır. Ayrıca filmde Kubilay Tunçer ve Enver Ceylan, Halit Özgür Sarı, Aslıhan Malbora gibi isimlerde yer almıştır.

Güleryüzlü ve yakışıklı kimliği ile tanınan Fatih Berk Şahin ayrıca çok iyi resim yapma yeteneğine sahiptir. Genellikle son dönemde kendisine geleceğin Tarık Akan’ı gibi yakıştırmalar yapılmaktadır. İnstagram hesabını @fatihberksahin ismi ile kullanan genç oyuncunun takipçi sayısı 14bin civarındadır. Her geçen gün hayran sayısı artmaya devam etmektedir. İcon Talent oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Fatih Şahin Oynadığı Sinema ve Diziler:

Hakim
Yalancı (Doruk Gürsoy) 2021
Geçen Yaz (Deniz) (Sinema Filmi) 2021
Seyyar 2021


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz