Fahri Erenel

957 yılında dünyaya gelen Fahri Erenel, İstanbul doğumludur. Sırası ile Kara Harp Okulu, Kara Harp Akademisi ve Silahlı Kuvvetler Akademisinden mezun olmuştur.

2003 ve 2005 yılları arasında Kuleli Askeri Lisesi komutanlığı yapmış Tuğgeneralliğe yükselmiştir. Tuğgeneral olarak Sivas 5. Eğitim Tugay Komutanlığı, Milli Savunma Bakanlığı Cari Mal ve Hizmetler Tedarik Daire Başkanlığı yapmış 2010 senesinde emekli olmuştur.

Beykent Üniversitesinde, Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisans, İstanbul Üniversitesinde Doktora, çalışmalarını tamamlamış, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Kurucu Genel Sekreteri olarak görev almış, ardından Yardımcı Doçent Dr. ünvanı ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi olarak Uluslararası Lojistik Yönetimi derslerine girmiştir.

Almanca ve İngilizce bilen Doçent Dr. Fahri Erenel Emekli Tuğgeneral, Öğretim Üyesi, Kent Üniversitesi, İstinye Üniversitesi, TASAM Başkan Yrd., İş Güvenliği Uzmanı, AKUT Gönüllüsü ve GÜVSAM Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Son dönemlerde sıkça TVNET ekranlarında siyasi tartışma programlarında yer almaktadır.

3 Yorumlar

  1. fahri bey merhaba ben sizi cok takdir ediyorum. sizin bilginizden faydalanmak için sizinle görüşmek istiyorum. kabul etmenizi saygılarımla arz ederim. selamlar Fahri Bey size vermiş olduğum bu mail adresimden bana bir dönüş yaparsanız sevinirim. Dönüşünüzü beklerim tekrar selamlar. Abdurrahman Türkmen

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz