Eylül Ersöz

0

Eylül Ersöz Ada Masalı Nehir karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Daha önce sadece bir dizi de rol almıştır. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak ediliyor. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Eylül Ersöz Kimdir? Nereli?

2001 yılının aynı zamanda ismi de olan, Eylül ayında dünyaya gelen güzel isim İstanbul doğumludur. Adıgüzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Lise mezuniyetinin ardından özel oyunculuk eğitimleri alan güzel oyuncu ilk dizi oyunculuk deneyimini Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülperi isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Zeliha Taşkın karakterine hayat vermiştir. Gülperi adlı dizi de Timuçin Esen ve Nurgül Yeşilçay gibi usta isimlerle birlikte rol almıştır.

2021 yılında ise Star Tv ekranlarında yayınlanan Ada Masalı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Ada Masalı dizisinde ise Nehir karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Eylül Ersöz Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Güzel oyuncunun boyu 1.61 cm, kilosu 47, göz rengi yeşil, burcu ise başak’dır. 2023 yılı itibariyle 22 yaşındadır. Resmi instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmakta, @eylul.ersoz instagram hesabında günümüz itibariyle 10bin civarında takipçisi bulunuyor. Sayı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Resmi hesabındaki paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere Konservatuvar sınavlarına hazırlanmaktadır. Hayranları tarafından en fazla merak edilen sevgilisi var mı? varsa kim? sorusunun cevabına ise henüz ulaşılamamıştır. Ancak medyaya yansıyan bir birlikteliği olmadığı ayrıca kendisine eğitimi ve oyunculuk kariyeri için bir hedef belirlediği görünmektedir.

Ada Masalı adlı dizi de Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz, Bülent Çolak, Bedia Ener, Cem Anıl Kenar ve İpek Tenolcay gibi isimler de rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz