Eylül Bahar

Eylül Bahar sosyal medya dünyasının sevilen isimlerindendir. İnstagram ve Youtube kanalını aktif bir şekilde kullanmakta ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Eylül Bahar Kimdir? Aslen Nereli?

1997 yılının Nisan ayında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı isim aslen Ankara’lıdır. Sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile adından söz ettiren güzel ismin annesi ve babası doktor. Ayrıca Serdar isminde bir de erkek kardeşi vardır. Müzik ve tiyatro ile ilgilenmekte, henüz 7 yaşında iken piyano çalmaya başlamıştır.

Eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamış, Notre Dame De Sion Fransız Lisesi’ni bitirmiş ardından Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

Eylül Bahar Boyu, Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Boyu 1.56 cm, kilosu 46, burcu ise koç’tur. 2021 yılı itibariyle 24 yaşında olan başarılı ismin sevgilisi ise üniversite’den birlikte mezun olduğu Cem Başak’tır. Resmi instagram hesabını @eylulbahaar kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı 114bin civarındadır. Youtube video kanalında 175 B abonesi bulunuyor.

Eylül Naz Bahar’ın en sevdiği kitaplar Suç ve ceza ile Var Olmanın Dayanılmaz Hafifliği. En sevdiği meyve erik.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz