Eylem İpek

Eylem İpek TV8 /Acun medya bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Gazeteci, yazar ve sunucu hakkında ise ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Eylem İpek Kimdir? Nereli?

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel isim baba tarafından aslen Diyarbakır’lıdır. Ancak doğma büyüme İstanbul’ludur. Ailesi 1980 senesinde İstanbul’a göç etmiştir. Sanatçı Yaşar İpek ile kardeştir. Babasını çok küçük yaşlarda iken yitirmiştir, 4 kardeştir. Uzun yıllardır abisi Yaşar İpek ile görüşmediği belirtilmektedir. Posta Gazetesinde Benden Duymuş Olmayın isimli köşede yazmış günümüzde TV8 Acun Medya bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Daha önce Sonrasında Gel Konuşalım isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

Eylem İpek Boyu, Kaç Yaşında? Evlimi?

Boyu 1.62 cm, kilosu 50, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 32’dir. 2016 yılının Nisan ayında Beşiktaş Shangri-La Hotel’de Gökhan Şafak ile evlenmiştir. Çiftin nikahında şahitler ise ünlü isimler, Engin Altan Düzyatan, Okan Kurt, Demet Akalın ve Neslişah Alkoçlar yer almıştır.

Bir dönem geçmişte Yaşar İpek’in eski eşi Seren Serengil ile yaşadığı tartışmalar ile uzun süre magazin gündeminde yer almıştır. Seren Serengil ile ilgili yayınlanmış olan resimler yüzünden sıkça ismi magazin ve televizyon gündeminde yer almıştır. Serengil’in selülit’li fotoğraflarını yayınlattığı iddia edilen Eylem İpek ise bu konu hakkında böyle bir şeyin söz konusu olmadığını, kafalarına taş düşse benden bilecekler diyerek açıklama getirmiştir.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @eylemipek
Twitter Hesabı: @eylemipek

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz