Esra Sönmezer

Esra Sönmezer hakkında merak edilenler. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2002 senesinde katılmış olduğu Türkiye Güzellik yarışmasında birinci olmuş aynı sene Türkiye’de gerçekleştirilen Dünya güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etmiş ve 4. olmuştur. Burada haksızlık yapılıyor diyerek tacı yere fırlatarak dikkatleri üzerine çekmiştir.

Yarışmaların ardından reklamlarda oynayan güzel 2004 ve 2007 seneleri arasında Erdem Siyavuşgil’den şan, solfej ve musiki dersleri almıştır. 2007 senesinde Müjdat Gezen Aktör Studio oyunculuk okuluna girmiş burada tiyatro, müzik, dans, diksiyon ve sinema dersleri almıştır.

Halen eğitim yaşantısını sürdüren Esra Sönmezer 26 Şubat 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir aslen Arnavut kökenli büyük bir ailenin tek çocuğudur.

En son İşte Benim Stilim Ünlü yarışmacıları arasında yer almıştır. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan güzel ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 612bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz