Eslem Sena

0

Eslem Sena Kısmetse Olur Aşkın Gücü isimli yarışma programı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Eslem Sena Kimdir?

Eslem Sena yarışmacı, sunucu. Geçmiş dönemde sunuculuk yapan Eslem, ayrıca bir dönem müzik ile ilgilenmiş ancak annesi yaşamını yitirince müziğe ara vermiş sonrasında da devam etmemiştir.

Eslem Sena Nereli?

Eslem Sena aslen Uygur Türkü, Orta Asya kökenlidir.

Eslem Sena Boyu, Kaç Yaşında?

Eslem Sena 22 yaşında ve 1.78 boyundadır.

Youtube platformunda yayınlanan ve sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği Kısmetse Olur Aşkın Gücü adlı program ile tanınmıştır. Programda Furkan Ağca’yı tanımak istediği belirtilmiştir. Kısmetse Olur isimli yarışmada ayrıca Elif Nur Yel, Yaren Dağ, Yeliz Açıkel, Zeyd Gümüştutan, Aybüke Çangal, Cansel Ayanoğlu, Erhan Saffar, Tuğçe Aleyna, Ayşenur İnam, Şeydanur Tunç, Simge Nur Erkoç, Kaan Seyhan, Bilek Orundaş, Oğulcan Yılmaz, Merve Demirbilek, Serdar Aycan, Sedat Polat ve Erol Yıldırım gibi isimler de yer almıştır.

Güzel ismin geçmiş yıllarda Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer ile birlikteliği olduğu belirtiliyor. Ancak kıskançlık nedeni ile bu ilişkinin bir kaç ay içinde sonlandığı belirtiliyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz