Esin Gündoğdu

Esin Gündoğdu rol aldığı sinema ve diziler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Esin Gündoğdu Kimdir?

Esin Gündoğdu oyuncu, tiyatrocu. 20 sene boyunca Tiyatro ile iç içe olan ünlü isim tiyatro oyunları ve dizi sinema projelerinde rol almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini rol aldığı Avrupa Yakası isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Aşk Yeniden isimli dizi de Ayfer karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Esin Gündoğdu Nereli?

Esin Gündoğdu Ankara’lıdır. Aslen baba tarafından tarafından doğma büyüme Ankara’lıdır.

Esin Gündoğdu Boyu, Kilosu

Esin Gündoğdu en çok nasıl kilo verdi? kaç kilo, eski ve yeni hali ile merak konusu olmuştur. Boyu 1.68 cm, kilosu ise 66’dır. Eski kilosu 138 olan ünlü isim 72 kilo vermiştir. Diyet yaptığını ama hiç bir zaman aç kalmadığını sözlerine eklemiştir.
Esin Gundogdu4 jpg

Esin Gündoğdu Kaç Yaşında?

Esin Gündoğdu 46 yaşındadır. Doğum tarihi 6 Temmuz 1977, burcu ise yengeç’tir.

Kısaca Oyunculuk Kariyeri:

Virgül tiyatrоsu ile yıllarca pek çok оyunda sahne almıştır. Avrupa Yakası dizisinde rol aldıktan sonra, Baba Oluyorum, Olacak O Kadar ve Merhaba Hayat gibi tеlеvizyon programı ve dizilеrde rol almıştır. İlk sinema oyunculuk deneyimini ise Recep İvedik 2 isimli sinema filmi ile gerçekleştirmiştir.

2013 yılında aldığı bir teklif sonrasında, Eskici Bit Pazarı reklam filminde rol almış, ayrıca kısa film kariyerinde Çanta isimli film yer almaktadır.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Tozkoparan İskender (Saniye)
Yeni Gelin (Türkmen Bozok)
Aşk Yeniden (Ayfer)
Hayat Yokuşu
Hayat Bazen Tatlıdır (Deli Zehra Kumru)
Sürgün
Yedikule Hayat Yokuşu
Merhaba Hayat
Karımın Dediği Dedik Çaldığı Kontrbas
Olacak O Kadar
Baba Oluyorum (Asiye)
Avrupa Yakası

Resmi instagram hesabı @esingundogdu77 ‘dir.
Esin Gundogdu5 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz