Erva Ada Vural

0

Erva Ada Vural minik oyuncu. Hakkında ekran severler tarafından merak edilen soruların cevapları. Oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Erva Ada Vural Kimdir?

Erva Ada Vural minik oyuncu. İlköğretim eğitim hayatının yanı sıra oyuncu olarak rol aldığı başarılı diziler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Erva, ilk dizi oyunculuk deneyimini 2019 yılında rol aldığı Benim Adım Melek isimli dizi ile gerçekleştirmiş, dzi de Gülce karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Erva Ada Vural Nereli?

Erva Ada Vural aslen baba tarafından Gaziantep’lidir. Bazı kaynaklarda doğum yerinin İstanbul olduğu belirtilmektedir.
erva ada vural2 jpg

Erva Ada Vural Oynadığı Diziler

Erva Ada Vural en son Kaçış isimli dizide küçük kız Mihri karakterini canlandırmıştır. Kaçış dizisi oyuncuları Engin Akyürek, Aziz Çapkurt, İrem Helvacıoğlu, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Onur Bay, Levent Ülgen ve Adem Yıldız gibi isimlerden oluşmuştur.

2022 yılında Gizem Özmen’in yazıp yönettiği Yankı Kısa Filminde başrolde yer almıştır. Rol aldığı Echo isimli kısa film ile Philadelphia Arthouse Film Festival’de “En iyi bağımsız kısa film” kategorisinde 1. Echo 5.kez ise Almanya Berlin İnternational Art Film Festival’de “Best First Time Filmmaker” kategorisinde yine 1. olmuştur.

Yankı (Kısa Film) (2022)
Kaçış (Küçük Kız Mihri) (2022)
Echo (Küçük Kız) (Kısa Film) (2022)
Benim Adım Melek (Gülce) (2019-2021)

Resmi instagram hesabı @ervaadatheoffical ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz