Erol Bilecik

0

Erol Bilecik hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? iş hayatı ve biyografi bilgileri.

1962 yılında dünyaya gelen Erol Bilecik’in annesi ev hanımı babası ise mobilyacılık ile uğraşan esnaf idi. Kendisinden 5 yaş büyük abisi ve 7 yaş büyük ablası vardır. İnönü İlköğretim, Antakya Lisesi ve son olarak İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Üniversitesi yıllarını İstanbul Beşiktaş’ta geçirmiş, mezuniyetin ardından iş hayatına ilk olarak 1987 senesinde Nixdorf Computer’de Sistem Analisti olarak adım atmıştır. 2 sene sonrasında ise Index’in kurulma süreci başlamıştır.

Index Bilgisayar kurucu ortaklarından ve firmanın genel müdürlük görevini sürdüren İş Adamı Erol Bilecik evlidir, Kaan ve Naz isminde iki evladı vardır.
1999 yılından beri Index Grup bünyesindeki Index Bilgisayar, Despec, Datagate, Neteks, Homend, Artım ve Teklos’un CEO’su ve yönetim kurulu başkanlığını yapan Erol Bilecik aslen Hatay Antakya doğumludur. Uzun süredir başkan arayışını sürdüren TÜSİAD’a yönetim kurulu ile birlikte başkan adaylığı gündeme gelmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz