Erkut Özdamar

0

Erkut Özdamar Opr. Dr. Hakkında merak edilen pek çok sorunun cevabı. Kısaca kariyeri, eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Erkut Özdamar Kimdir?

Erkut Özdamar Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı, Saç Ekim Uzmanı. İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini doğup büyüdüğü İzmir’de tamamlamıştır.

Bornova Anadolu Lisesi ardından, 1997 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1998 senesinde ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilim Dalında ihtisasa başlayan Özdamar, 6 sene süren ihtisasını 2004 senesinde tamamlamış ve Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı olmuştur.

2004 yılında İstanbul’da serbest hekim olarak mesleki hayatına, kariyerine devam etmiştir. 2011 Eylül ve 2015 Eylül tarihleri arasında, Estehair – Estecenter Saç ekimi ve Estetik Kliniğinde 3000 – 3500 civarında saç ekimi işlemine bizzat katılmıştır. Hastalarına yüksek başarı oranı ile kaliteli hizmet vermiştir.

Günümüz itibariyle, Op. Dr. Erkut Özdamar markası ile saç ekimi yaptırmak isteyenlere kaliteli, kişiye özel, bilimsel gerçekler ışığında titizlikle uygulanan hizmet sunmaya devam etmektedir.
Op. Dr. Erkut ozdamar

Erkut Özdamar Nereli?

Erkut Özdamar İzmir doğumludur.

Erkut Özdamar Kaç Yaşında?

Erkut Özdamar 51 yaşındadır. Doğum tarihi 1972, doğum yeri İzmir.

İletişim Bilgileri:

Telefon: (+90) 530 685 95 98
Mail: erkutozdamar@gmail.com
Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 199/6 Workinton Levent / İstanbul

Güncel gelişmeler ve daha detaylı bilgiler için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.erkutozdamar.com.tr

Ayrıca resmi instagram hesabı @erkutozdamar resmi twitter hesabı ise @erkutozdamar ‘dır. @ErkutOzdamarDr youtube video kanalı bulunuyor. Kanal Saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi ile ilgili bilimsel olarak bilgilendirme amaçlı, çok merak edilen soruların cevaplandığı ve operasyon süreçlerinin örneklerle anlatıldığı bir kanaldır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz