Erkan Trükten

Erkan Trükten Cumhurbaşkanı Adayı olmuştur. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca eğitimi, çalışmaları, kitapları, biyografi ve hayatı.

Erkan Trükten Kimdir?

Erkan Trükten Yazar, Tarih Felsefecisi, BBN Türk Büyük Resim Moderatörü. 2023 yılında Partisiz ve Bağımsız 13. Cumhurbaşkanı Adayı olduğunu açıklamıştır. İstanbul Üniversitesi mezunudur.

YSK tarafından kabul edilen 11. Cumhurbaşkanı Adayı olmuştur. YSK ayrıca Hilmi Özden, Halil Murat Ünver, Yakup Türkal, Ahmet Özal, Sinan Oğan, Muharrem İnce, Doğu Perinçek, Fatih Erbakan, İrfan Uzun ve Davut Turan’ın da adaylıklarını kabul etmiştir.

Toplanacak 100bin imza için resmi twitter hesabından şu paylaşım da bulunmuştur. “Hiçbir zaman önce halk demedik mottomuz önce hak idi! Önce hak diyenler bize yeter! Daha yeni başlıyoruz. Haydi Türkiye önce hak için 100.000 imzaya!”
erkan trukten3

Erkan Trükten Nereli?

Erkan Trükten Bulgaristan göçmeni’dir. Bulgaristan’ın Kırcaali Beldesi’nde dünyaya gelmiştir.

Erkan Trükten Kaç Yaşında?

Erkan Trükten 43 yaşındadır. Doğum tarihi 1980, doğum yeri Bulgaristan Kırcaali.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Trükten, tarih felsefecisi, araştırmacı ve yazar olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

2005 senesinde, Deccal Derin Devleti isimli kitabı kaleme almıştır.

Pandemi döneminde Covid-19 aşılarına karşı çıkmış, pandemi için Plandemi kelimesini kullanmıştır. Ayrıca Paris Anlaşması ve Dünya Sağlık Örgütü karşıtıdır.

Resmi instagram hesabı @truktenerkan resmi twitter hesabı ise @ErkanTrukten ‘dir.

Kitapları: Deccal Derin Devleti
Eğitimi: İstanbul Üniversitesi

Partisiz ve Bağımsız 13. Cumhurbaşkanı Adayı
Tarih Felsefecisi | Araştırmacı | Yazar| DikGazete Köşe Yazarı.
Youtube Kanalı: @OkumaOdasi


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz