Erkan Şen

Erkan Şen son dönemde güzel oyuncu Merve Boluğur ile sevgili oldukları yönünde haberler ile magazin gündeminde yer almıştır. Başarılı müzisyen ve şarkıcı hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Erkan Şen Kimdir? Nereli?

1989 yılının Ağustos ayında İstanbul’da dünyaya gelen Erkan Şen, Dj, Prodüktör, Müzisyen ve Şarkıcı kimlikleri ile tanınmaktadır. Benden tavsiye, Daylight ve Love on Fire gibi bir çok şarkı ile tanınmıştır. Henüz İlköğretim döneminde iken saz ve piyono eğitimleri alarak müzik ile iç içe yetişmiştir.

Müzik kariyerine profesyonel olarak 2004 senesinde adım atmış, özellikle 2006 yılı onun için büyük çıkış yakaladığı bir sene olmuştur. Yaptığı Remix çalışmaları büyük beğeni kazanmış, kısa süre içinde gece kulüplerinde sahne almaya başlamıştır.

Bir dönem ismi güzel isim Dilara Aksüyek ile aşk dedikodularına karışmıştır. 2021 senesinde ise magazin dünyasında bir başka güzel oyuncu Merve Boluğur ile birlikte olduğu haberleri ile gündeme gelmiştir. Merve Boluğur bilindiği üzere 2015 yılında sanatçı Murat Dalkılıç ile evlenmiş ancak evliliği 2017 yılında son bulmuştur. Merve Boluğur Erkan Şen ile birlikteliği için şu açıklamalarda bulunmuştur. “Birbirimizi iyi tanıyoruz ayrıca iyi bir diyaloğa sahibiz, şu anda da çok mutlu bir birlikteliğimiz var”.

Erkan Şen Boyu, Kaç Yaşında?

Erkan Şen 34 yaşındadır. Boyunun ise bazı kaynaklara göre 1.70 cm civarında olduğu belirtiliyor. Sosyal medya hesaplarından da anlaşılacağı üzere Tenis oynamaktan ve kayak yapmaktan büyük keyif aldığını belirtebiliriz. Resmi instagram hesabını @erkansenofficial kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 218bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz