Erhun Öztümer

0

Erhun Öztümer hakkında merak edilen futbolculuk kariyeri. Oynadığı takımlar, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1991 yılının mayıs ayında Birleşik Krallık’ta dünyaya gelmiştir. Deneyimli futbolcu aslen Kıbrıs’lıdır. Geçmiş dönemde İngiliz futbolcunun Türk Messisi lakabı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Messi hayranı olduğunu belirten başarılı futbolcu Barcelona taraftarıyım. Messi‘ye benzemeye çalışmadım. Ondan bir şeyler öğrenmeye çalıştım açıklamasında bulunmuştur.

Oynadığı takımlar:

Futbol kariyerine Charlton takımı alt yapısında başlamış ancak genç statüne geldiğinde boyunun kısa olması sebebi ile takımı tarafından sözleşme imzalanmamıştır. Daha sonra pes etmemiş Fisher Athletic oradanda Manisaspor U21 takımına transfer olmuştur. İngiliz geleneğinde yer alan oyuncuların ağır, uzun ve güçlü olması zorunluluğunun yavaş yavaş değiştini ve bu nedenle forma şansı bulduğunu belirtmiştir.

Erhun Aksel Öztümer ‘in forma giydiği diğer takımlar. Sivasspor U21, Üsküdar Anadolu, Dulwich Hamlet FC, Peterborough, Walsall, Bolton, Charlton, Bristol ve Karagümrük. 2021 sezonunda Fatih Karagümrük takımında transfer olmuştur.

Erhun Öztümer Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.60 cm, kilosu 60, burcu ise ikizler’dir. 2021 yılı itibariyle deneyimli futbolcu 30 yaşındadır. Resmi instagram hesabını @erhun_a_oztumer olarak kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz