Erhan Ufak

3

1978 doğumlu Erhan Ufak oynamış olduğu Kurtlar Vadisi dizisinde Güllü Erhan ile ekran severleri kendisine hayran bırakmıştır. Elazığ Ticaret ve Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur.

Oyunculuğun yanı sıra iş hayatınıda sürdüren Erhan Ufak kendi ismini vermiş olduğu Gayrimenkul Danışmanlığı şirketinin sahibidir. Bu şirkette birlikte çalıştığı ve uzun süredir nişanlı olduğu Süreyya Kul ile 2015 yılında evlenmiştir.
sbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bugüne kadar Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Terör ve Kurtlar Vadisi Vatan projelerinde rol almıştır.

13 senedir Pana Film ile çalışmakta olan ünlü oyuncu aslen Elazığ Baskil’lidir.

3 Yorumlar

  1. Bende elazığ paluluyum istanbul da yaşıyorum özel güvenlik gorevlisiyim sizinle tanışıp sizinle aynı dizide oynamak isterim kurtlar vadisi ekibiyle çalışmak isterim ve teşekkür ederim

  2. Muhittin Bağci bey , talebiniz iletilmiştir en kısa surede size oyunculuk teklifiyle ulaşacağız,. bu arada beklerken oyunculuğunuzu geliştirmeniz de fayda var. ama Elazığ palu lu olduğunuz icin sizi ise alacağımızı kimseyle paylaşmayın yoksa bütün Elazığ kapımıza dayanacaktır saygılarımızla …- Kurtlar vadisi ekibi-

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz