Eren Ören

Eren Ören 2021 yılında Kardeşlerim isimli dizide Kaan karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Eren Ören Kimdir?

1998 doğumlu genç oyuncunun maalesef henüz doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde eğitim gören başarılı isim günümüzde dizi oyunculuğunu sürdürmektedir.

2021 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim isimli dizide Kaan karakterine hayat vermiştir. Dizide ayrıca Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Çağla Şimşek, Fadik Sevin Atasoy ve Damlasu İkizoğlu gibi isimler de rol almıştır.

İlk kamera deneyimini Atasun Optik Gözlük markası için çekilmiş olan reklam filmi ile gerçekleştirmiştir. Eren Ören oyunculuğun yanı sıra sosyal medyanında çok yakından tanıdığı bir isimdir. Kardeşlerim dizisi öncesinde Kırmızı Oda isimli dizide Veli karakterini üstlenmiştir. Ayrıca Netflix Platformunda yayınlanan Geçen Yaz isimli sinema filminde rol almıştır.

Yakışıklı oyuncu atış yapmak, ata binmek, basketbol oynamak ve okçuluk gibi hobilere sahiptir.

Eren Ören Boyu, Kilosu, Yaşı:

Boyu 1.82 cm, kilosu 73, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 23. Resmi instagram hesabını @erenoren ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı 14bin civarındadır. Maalesef özel hayatı, sevgilisi gibi merak edilen soruların cevaplarına henüz ulaşılamamıştır.

3 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz