Eren Devrim

Eren Devrim Star Tv ekranlarında yayınlanan Ada Masalı isimli dizide Mert karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Başarılı isim hakkında ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Eren Devrim Kimdir? Nereli?

2009 yılında İzmir’in Bergama İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Ortaokul eğitimi ile birlikte aynı zamanda oyunculuk kariyerini de başarı ile devam ettirmektedir. İzmir Güzeli Ajansı tarafından keşfedilmiştir. İzmir Güzeli Oyuncu Ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2020 senesinde rol aldığı Sefirin Kızı isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizide Küçük Sancar karakterini canlandırmıştır. Eren Devrim 2021 yılında ise Ada Masalı adlı dizi de Mert karakterini canlandırmıştır. Ada Masalı isimli dizi de ayrıca Bensu Begoviç, Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz, İpek Tenolcay, Anıl Kenar, Beril Pozam ve Özge Demirtel gibi isimlerde yer almıştır.

Resmi instagram hesabını @erendevrim.official ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 8000 civarındadır, hayran sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Eren Devrim Oynadığı Sinema ve Diziler:

Sinema – Çocuklar Sana Emanet (Ömer) 2019
Sinema – Çiçero (Genç İlyas) 2019
Dizi – Yeşil Deniz 2020
Dizi – Sefirin Kızı (Küçük Sancar) 2020
Dizi – Ada Masalı (Mert) 2021

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz