Eren Can Vurucu

Eren Can Vurucu rol aldığı Kalk Gidelim, Yeşil Deniz ve daha bir çok dizi ile dikkat çekmiştir. Ünlü isim hakkında merak edilenler! Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Eren Can Vurucu Kimdir?

Eren Can Vurucu tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. İletişim Akademisi bünyesinde Diksiyon ve Oyunculuk eğitimi almıştır. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Sivas’lı bir ailenin çocuğu olarak türkülerle büyümüştür. Bağlama kursuna gitmiş, daha sonra kendisi çalmaya başlamıştır. Ayrıca şarkı söylemiş, piyano çalmayı öğrenmiştir.

Bir çok müzik tarzını dinleyen başarılı isim, 2022 yılında Kaçıcam isimli şarkıyı müzik severlerle buluşturmuştur.

Eren Can Vurucu Nereli?

Eren Can Vurucu aslen Sivas’lıdır. Hem anne, hem de baba tarafından Sivas’lı olan başarılı oyuncunun annesi Serpil Hanım, babası ise Süleyman Bey’dir.

Eren Can Vurucu Kaç Yaşında?

ErenCan Vurucu 34 yaşındadır. Doğum tarihi 17 Ağustos 1988, burcu ise aslan’dır.
Eren Can Vurucu1 jpg
Kısaca Kariyeri:

17 Ağustos 1988 tarihinde Ankara Seyranbağları’nda dünyaya gelmiştir. Eğlenceli, bol taklit yapan komik bir çocuk olduğunu dile getirmiştir. Özelliklerini çok küçük yaşlardan itibaren kullanmaya karar vermiş, bir arkadaşını ekranda gördükten sonra heyecanlandığını ve bir süre sonra kendi hikayesini yazmaya başladığını dile getirmiştir.

Başarılı isim Kalk Gidelim isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Kalk Gidelim dizisi Ayça Varlıer, Ufuk Özkan, Alper Saylık, Erkan Sever, Onur Seyit Yaran, Sena Çakır, Mehtap Bayri ve Kerem Kupacı gibi isimlerden oluşmuştur. Daha önce Just 4 Minute, Kurtuluş Son Durak, Emret Komutanım Yeniden, Herşey Yolunda Merkez, Lise Devriyesi ve Yeşil Deniz gibi projelerde rol almıştır. 2017 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez dizisinde Tarkan karakterini canlandırmıştır.

Kalk Gidelim (Eren)
Gönül Dağı dizisi (Fazıl)
Yeşil Deniz (Bahri)

Resmi instagram hesabı @erencanvurucu ‘dur.
Eren Can Vurucu5 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz