Eren Aksoy

Eren Aksoy yazar ve sosyal medya dünyasında ki paylaşımları ile tanınan bir isimdir. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Eren Aksoy Kimdir? Aslen Nereli?

1999 yılının Mayıs ayında Bilecik’te dünyaya gelmiştir. Bir çok kaynak ve sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere aslen Trabzon, Of’ludur. Sık sık Of’ta çay kesme mevsimi olduğunda resim paylaşımları yapmaktadır.

Lise mezuniyetinin ardından Balıkesir Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nde okuduğu belirtilmekte olsa da instagram hesabında ise Sakarya Üniversitesi yazmaktadır.

Bir dönem yine sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Ceren Yaldız ile birlikte ismi sık sık sevgili olarak anılmıştır. Ancak günümüzde bir birlikteliği ve sevgilisi var mı? sorusunun cevabına ulaşılamamıştır.

Eren Aksoy Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.81 cm, kilosu 87, burcu ise boğa’dır. 2021 yılı itibariyle yaşı ise 22’dir. Yakışıklı isim resmi instagram hesabını @aksooyeren kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 229bin civarındadır.

Çok kısa sürede ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Aksoy, 2017 senesinde Gamzelim isimli kitabın altına imzasını atmıştır. En sevdiği ve değer verdiği şey ise ailesi’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz